Пренослива метална кутија за заклучување на клучеви за надвор WS-LB02

Краток опис:

WS Брави Кутија за заклучување со поголем капацитет. Го контролира пристапот до градилиштата, агентите, имотите за изнајмување, јавното место или корисниците на домаќинствата. Поставете повеќе клучеви и картички за пристап. Лесен за користење и лесен за ракување. Кутија за заклучување со поголем капацитет. Оваа висечка кутија за заклучување со клучеви со комбинација од 4 цифри и тежок материјал, таа е многу издржлива и безбедна. Сеф со пренослив клуч. Држи до 5 клучеви за куќа или автомобил на погодна локација за редовна употреба. Пренослив, држач за копче на вратата за погодност.

 

Ставка:Кутија за заклучување клучеви,  Комбо катанец.

Тип на заклучување:4-цифрена комбинирана брава со можност за ресетирање.

Тип на монтирање:Виси. Катанец. Пренослив, монтиран на ѕид.

Боја:Црно и сребрено.

Материјал: Цинк легура.

Топли белешки:Вратата на блендата ги штити комбинираните копчиња од временски услови, нечистотија и нечистотија.Детали за производот

Ознаки на производи

Модел на производ

Модел бр.

Опис

Надворешна големина HXWXD mm

Внатрешна големина HXWXD mm

Материјал

WS-LB02

Висечка кутија за заклучување со клучеви

186 x 90 x 40

91 x 65 x 38

Алуминиум и легура на цинк

Карактеристики

● Тип на заклучување:Без копчиња, комбинација од 4 цифри,10.000 можни кодови.

● Единица тежина: 0,5 кг (1,1 фунти).

● Боја: црна и сива.

● Пренослив оков: закачалка на рачката на вратата или автомобилот.

● Стил на кутија: Дизајниран за монтирање на ѕид.

● Хардвер за монтирање: Вклучува 4 x завртки и 4 x приклучоци.

● Пакување: торба за сунѓер + картон, 50 парчиња/CTN

● Одвојува повеќе клучеви за куќа, гаража или катанец. Исто така, кредитна картичка и клучни картички.

● Анти-рѓа од временските елементи за долга употреба.

● Водоотпорен: IP65 водоотпорен Безбеден и сигурен при силен дожд.

Outdoor Safe Security Hanging Portable Metal Key lock Box WS-LB02

Додатни информации

● Примерок: бесплатни примероци, со исклучок на товарот за испорака.

● ЛОГО: можеме да го прифатиме вашето ЛОГО

● Бои: Достапни во различни бои

● Пристаниште: ФОБ Нингбо или Шангај

● MOQ: можеме да ја прифатиме вашата мала пробна нарачка.

● Време на испорака: вообичаено 25 дена, може да биде побрзо ако имаме артикли на залиха.

● Одобрена е сертификација ISO, BSCI, TSA, CE, ROHS, REACH.

● Пакетот вклучува:

- 1x Безбедносно заклучување за складирање на клучеви за монтирање на ѕид

- 1x пакет завртки за прицврстување

- 1x инструкција

Белешки

Како да се користи:

* За да го отворите полето за клучеви

1) Лизгајте ја вратата на блендата за да ги откриете бирачите и копчето за ослободување на вратата

2) Завртете ги бирачите на тековната комбинација (стандардно е 0-0-0-0)

3) Притиснете го копчето за ослободување на вратата надолу

4) Повлечете ја вратата целосно отворена и додајте или извадете ги клучевите

5) Затворете ја вратата, порамнете ги комбинираните копчиња за да ја заклучите вратата и да ја скриете вашата комбинација

6) Затворете ја вратата на блендата

Ве молиме внимателно прочитајте ги упатствата за употреба пред да ја користите бравата или обидете се да поставите нова комбинација на броеви.

Повеќе информации за заклучување, ве молиме слободно контактирајте со нас.


  • Претходно:
  • Следно:


  • Претходно:
  • Следно: