Кутија за заклучување со 4 цифри на ѕид WS-LB01

Краток опис:

Го контролира пристапот до градилиштата, имотите за изнајмување, агентите или домашните корисници. Практичен и издржлив производ за складирање клучеви на отворено. Лесен за ракување, нема потреба да го носите клучот со себе, нема дупка за клуч, против кражба, висок безбедносен фактор. Стил на ѕид, комбинација од 4 цифри и водоотпорна кутија за складирање е посигурна и издржлива!

 

Ставка: Популарна кутија за заклучување со клучеви за монтирање на ѕид за дома

Тип на заклучување: Комбинација со 4 цифри

Материјал: легура на цинк

Тип на монтирање: Држач на ѕид.

Хардвер за монтирање: Вклучен.

Отпорен на временски услови: да.

Капацитет: Голем простор

Боја: Сребрена и ЦрнаДетали за производот

Ознаки на производи

Модел на производ

Модел бр.

Опис

Надворешна големина WXDXH mm

Внатрешна големина WXDXH mm

Материјал

WS-LB01

Комбинација со 4 цифри за складирање клучеви, монтирани на ѕид

40 x 95 x 115

28 x 70 x 90

Алуминиумска легура

Карактеристики

● Тип на заклучување: 4-цифрено комбинирано копче за ресетирање. Лизгачки капак.

● Единица тежина: 0,45 кг (1,02 фунти).

● Боја: црна и сива

● Стил: Монтирање на ѕид

● Металното тело може да држи клучеви, клучеви од автомобил.

● Монтирај до ѕид, столб или ограда.

● Хардвер за монтирање: Вклучува 4 x заврткии 4 x приклучоци.

● Водоотпорен, отпорен на 'рѓа, против кражба.

● Пакување: торба за сунѓер + картон, 50 парчиња/CTN

● Вратата со бленда ги штити комбинираните копчиња од временски услови, нечистотија и нечистотија.

Wall Mounted 4 Digit Combination Key Lock box WS-LB01

Додатни информации

● Примерок: еден примерок бесплатен, со исклучок на испорака.

● ЛОГО: Достапно за приспособено ЛОГО.

● Бои: достапно за други бои.

● Пристаниште: Нингбо или Шангај

● Низок MOQ.

● Брза испорака.

● Висок квалитет.

● Одобрена е сертификација ISO, BSCI, TSA, CE, ROHS, REACH.

● Апликација: Сефот со комбиниран клуч може да содржи клучеви за заклучување, клучеви од куќата, USB флеш драјв, клучеви од автомобил, складирање на кредитни картички итн. други сценарија, што го прави складирањето на клучевите поудобно и побезбедно.

● Држете ја вратата на блендата затворена за да ја зголемите отпорноста на временските услови.

● Препорачуваме комбинацијата на лозинки да биде малку покомплицирана како „A-B-C-D“, Обидете се да избегнете користење на „A-A-A-A“ што лесно се пробива.

● Се препорачува копчињата да се ротираат неделно за да се движат слободно.

Белешки

Повеќе заклучување спецификации or Упатство за употреба, посетете ја „Преземи“ во нашата врвна лента со мени.

Зазаклучување цени or други информации, посетете ја „Побарај понуда“ или „Контактирајте не“ во нашата горна лента со мени.

Задруги видови брави, како што се кутии за заклучување без клуч, брава за лаптоп кабел, катанец на диск, катанец, TSA брава, брава со камера, брави за шкафче, ве молиме посета„Производи“.


  • Претходно:
  • Следно:


  • Претходно:
  • Следно: