Kutia portative me kyç me çelës metalik të varur me siguri për ambiente të jashtme WS-LB02

Përshkrim i shkurtër:

WS Locks Kuti kyçëse me kapacitet më të madh. Kontrollon aksesin në kantieret e ndërtimit, sekserët, pronat me qira, vendet publike ose përdoruesit e familjes. Vendos më shumë çelësa dhe karta aksesi. Lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u përdorur. Kuti kyçëse me kapacitet më të madh. Kjo kuti kyçëse e varur me kombinim 4 shifrash dhe material të rëndë, është shumë e qëndrueshme dhe e sigurt. Kasafortë me çelës portativ. Mban deri në 5 çelësa për shtëpinë ose makinën në një vend të përshtatshëm për përdorim të rregullt. Portativ, mbi montimin e dorezës së derës për lehtësi.

 

Artikulli:Kutia e kyçjes së çelësave,  dryni i kombinuar.

Lloji i bllokimit:Kyçja e kombinuar me 4 shifra të rivendosshme.

Lloji i montimit:Të varur. dry. Portativ, i montuar në mur.

Ngjyrë:E zezë dhe e argjendtë.

Materiali: Aliazh zinku.

Shënime të ngrohta:Dera e grilave mbron çelësat e kombinuar nga moti, papastërtitë dhe ndotjet.Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Modeli i produktit

Numri i modelit.

Përshkrim

Madhësia e jashtme HXWXD mm

Madhësia e brendshme HXWXD mm

Materiali

WS-LB02

Kuti kyçëse e varur

186 x 90 x 40

91x65x38

Aliazh alumini dhe zinku

Veçoritë

● Lloji i kyçjes:Pa çelësa, kombinim me 4 shifra,10,000 kode të mundshme.

● Pesha për njësi: 0,5 kg (1,1 lbs).

● Ngjyra: E zezë dhe gri.

● Pranga portative: Varëse në dorezën e derës ose makinë.

● Stili i kutisë: Projektuar për montim në mur.

● Pajisja e montimit: Përfshin 4 x vida dhe 4 x priza.

● Paketimi: qese sfungjeri + kartoni, 50 copë/CTN

● Përshtat shumë çelësa për shtëpi, garazh ose dry. Gjithashtu kartat e kreditit dhe kartat kryesore.

● Anti-ndryshk nga elementët e motit për përdorim të gjatë të kravatës.

● I papërshkueshëm nga uji: IP65 I papërshkueshëm nga uji I sigurt dhe i besueshëm në shi të dendur.

Outdoor Safe Security Hanging Portable Metal Key lock Box WS-LB02

Informacion shtesë

● Mostra: mostra falas, duke përjashtuar dërgesën e mallrave.

● LOGO: ne mund ta pranojmë LOGO-në tuaj

● Ngjyrat: E disponueshme në një larmi ngjyrash

● Porti: FOB Ningbo ose Shanghai

● MOQ: Ne mund ta pranojmë porosinë tuaj të vogël provë.

● Koha e dorëzimit: Normalisht 25 ditë, mund të jetë më e shpejtë nëse kemi artikuj në magazinë.

● certifikimi ISO, BSCI, TSA, CE, ROHS, REACH është miratuar.

● Paketa përfshin:

- 1x Mbyllje sigurie për ruajtjen e çelësave për montim në mur

- 1x pako vida fiksuese

- 1x Udhëzim

Shënime

Si të përdorni:

* Për të hapur kutinë e çelësave

1) Rrëshqiteni derën e grilës për të zbuluar çelësat dhe butonin e lëshimit të derës

2) Rrotulloni numrat në kombinimin aktual (parazgjedhja është 0-0-0-0)

3) Shtypni poshtë butonin e lëshimit të derës

4) Tërhiqeni derën plotësisht të hapur dhe shtoni ose hiqni çelësat

5) Mbyllni derën, riorganizoni numrat e kombinimit për të kyçur derën dhe për të fshehur kombinimin tuaj

6) Mbyllni derën e grilave

Ju lutemi, lexoni me kujdes udhëzimet e përdorimit përpara se të përdorni bllokimin ose të përpiqeni të vendosni një kombinim të ri numrash.

Më shumë informacion rreth bllokimit, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:


  • E mëparshme:
  • Tjetër: