Bllokime kabllosh sigurie Bllok laptopi me çelës Kokë normale me kabllo 5 ft., argjend WS-LCL04

Përshkrim i shkurtër:

Është e nevojshme të mbroni laptopin tuaj dhe informacionin privat që ndodhet në të me kyçjen e laptopit me çelës. Bllokimet e kabllove janë kabllo fleksibël që mbështjellin pajisjet. Kablloja e kompjuterit lidh kompjuterët desktop, laptopët, monitorët, hard disqet e jashtme dhe stacionet e kyçjes në një pikë ankorimi për të parandaluar vjedhjen. Çelësat mund të vendosen njësoj ose të kyçen ndryshe.


 • Artikulli:Bllokim kabllo kompjuteri me çelës
 • Trashësia e kabllit:4.0 mm
 • Gjatësia e kabllit:1.5 milion
 • Lloji i bllokimit:Me çelës
 • Materiali:Aliazh zinku, tela çeliku, mbulesë pvc
 • Mjedisi:Të brendshme

  Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Modeli i produktit

  Numri i modelit.

  Përshkrim

  Gjatësia e Kabllit

  Trashësia e kabllit

  Materiali

  WS-LCL04

  Kyçja e kabllit kompjuterik me çelës 1,5 m

  1.5 m/5 ft.

  4,0 mm

  Çeliku, aliazh zinku, këllëf mbrojtës

  Veçoritë

  ● Lloji i kyçjes: Me tasta njësoj ose me çelësa të ndryshëm.

  ● Pesha për njësi: 0,1 kg (0,23 lbs).

  ● Ngjyra: argjend.

  ● Materiali i kyçjes: Tela çeliku dhe aliazh zinku dhe këllëf mbrojtëse PVC.

  ● Stili: Kyçja e kabllove të laptopit të sigurisë me çelës.

  ● Përfshin: 2 çelësa, kabllo 5 ft. (4,0 mm e trashë).

  ● Më e mira për: laptopë. Laptop Lenovo.

  ● I përshtatshëm për: llojet e laptopëve.

  ● Zbatimi: Ankorat në tavolinë, tavolinë, karrige, kornizë, shtylla ose çdo strukturë fikse.

  ● Paketimi: 100 copë për kuti kartoni.

  ● Gjatësia kabllo: Kablloja mund të shtrihet në 5' dhe paketohet lehtë.

  ● Teknologjia Hidden Pin siguron që bllokimi tubular nuk mund të zgjidhet.

  ● BllokoTeknologjia e mbylljes së T-Bar i bashkëngjitet folesë së sigurisë.

  Security Cable Locks Keyed Laptop Lock with 5 ft. Cable, Silver WS-LCL04

  Informacion shtesë

  ● Shembull: Mostra është falas, porduke përjashtuartarifa e dërgesës.

  ● LOGO: LOGO e paketës në karton mund të personalizohet.

  ● Ngjyrat: e argjendtë ose e zezë.

  ● Port: Ningbo dhe Shanghai.

  ● MOQ: MOQ më i ulët për kyçjen standarde të laptopit.

  ● Kabllo: Kablloja prej çeliku është rezistente ndaj prerjes dhe ankorohet në tavolinë, tavolinë ose çdo strukturë të fiksuar.

  ● Emrat e produkteve të lidhura: Kyçja e kabllove me çelës, kyçja e laptopit me çelës, kyçja e laptopit me çelësa, 5 ft. Kyçja e laptopit, Kyçja e kabllove, kyçet e kabllove Netbook me çelësa.

  ● Jepuni punonjësve tuaj siguri të lartë dhe të lehtë për laptopin me kyçjen e laptopit me çelës. Angazhimi pa çelës me një klikim kombinohet me materiale premium dhe teknologji kundër vjedhjes për ta bërë mbrojtjen e laptopëve më të lehtë se kurrë.

  Shënime

  WS Locks Limited është punëtori e bravave në Kinë, direkt në fabrikë. Mirë se vini të vizitoni "PRODUKTET" për më shumë lloje kyçjesh, të tilla si bllokimi i kombinuar i laptopit, kutia e kyçjes së çelësave, bllokimi i kamerës, dryni, kyçi i kombinimit, kyçi i dollapit, bllokimi i biçikletës etj. Faleminderit!


 • E mëparshme:
 • Tjetër:


 • E mëparshme:
 • Tjetër: