Kuti kyçëse e kombinimit me 4 shifra të montuar në mur WS-LB01

Përshkrim i shkurtër:

Kontrollon aksesin në kantieret e ndërtimit, pronat me qira, sekserët ose përdoruesit e familjes. Produkt i përshtatshëm dhe i qëndrueshëm për ruajtjen e çelësave në natyrë. Lehtë për t'u përdorur, nuk ka nevojë të mbani çelësin me vete, pa vrimë çelësi, anti vjedhje, faktor i lartë sigurie. Stili i montimit në mur, kombinimi me 4 shifra dhe kutia e ruajtjes së papërshkueshme nga uji është më e sigurt dhe më e qëndrueshme!

 

Artikulli: Kuti kyçe e kyçjes popullore për montim në mur për shtëpinë

Lloji i bllokimit: Kombinim me 4 shifra

Materiali: Përlidhje zinku

Lloji i montimit: Montimi në mur.

Pajisjet e montimit: Të përfshira.

I papërshkueshëm nga moti: Po.

Kapaciteti: Hapësirë ​​e madhe

Ngjyra: Argjend dhe e zezëDetajet e produktit

Etiketat e produktit

Modeli i produktit

Numri i modelit.

Përshkrim

Madhësia e jashtme WXDXH mm

Madhësia e brendshme WXDXH mm

Materiali

WS-LB01

Kutia e ruajtjes së çelësave me 4 shifra të montuara në mur

40 x 95 x 115

28 x 70 x 90

Aliazh alumini

Veçoritë

● Lloji i kyçjes:Thirrja e kombinimit me 4 shifra që mund të rivendoset. Mbulesa rrëshqitëse.

● Pesha për njësi: 0,45 kg (1,02 lbs).

● Ngjyra: E zezë dhe gri

● Stili:Montimi në mur

● Trupi metalik mund të mbajë çelësat, çelësat e makinës.

● Ngjituni në mur, shtyllë ose gardh.

● Pajisja e montimit: Përfshin 4 x vidadhe4 x priza.

● I papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj ndryshkut, kundër vjedhjes.

● Paketimi: qese sfungjeri + kartoni, 50 copë/CTN

● Dera e grilave mbron numrat e kombinuar nga moti, papastërtitë dhe ndotjet.

Wall Mounted 4 Digit Combination Key Lock box WS-LB01

Informacion shtesë

● Mostra: Një mostër falas, me përjashtim të transportit.

● LOGO: E disponueshme për LOGO të personalizuar.

● Ngjyrat: Në dispozicion për ngjyra të tjera.

● Porti: Ningbo ose Shangai

● MoQ e ulët.

● Dorëzimi i shpejtë.

● Cilësi e lartë.

● certifikimi ISO, BSCI, TSA, CE, ROHS, REACH është miratuar.

● Zbatimi: Kasaforta me çelës të kombinuar mund të mbajë çelësat e kyçjes, çelësat e shtëpisë, USB flash drive, çelësat e makinës, ruajtjen e kartave të kreditit etj. Është i përshtatshëm për shtëpi, palestër, zyrë, kantier ndërtimi, pasuri të paluajtshme, shtëpi me qira, shkollë, bibliotekë etj. skenarë të tjerë, duke e bërë ruajtjen e çelësave më të përshtatshëm dhe të sigurt.

● Mbajeni derën e grilave të mbyllura për të rritur rezistencën ndaj motit.

● Ne rekomandojmë që kombinimi i fjalëkalimit të jetë pak më i komplikuar si p.sh. "A-B-C-D", Mundohuni të shmangni përdorimin e "A-A-A-A" që është e lehtë për t'u thyer.

● Rekomandohet që numrat të rrotullohen çdo javë për t'i mbajtur ato të lëvizin lirshëm.

Shënime

Për më shumë bllokoj specifikimet or manual udhëzimi, ju lutemi vizitoni "Shkarko"në shiritin tonë të menusë në krye.

Përçmimet e bllokimit or Informacioni tjetër, ju lutemi vizitoni "Kërko kuotën" ose "Na kontakto" në shiritin tonë të menusë në krye.

Përlloje të tjera të bravave, të tilla si kutitë e kyçjes pa çelës,Bllokuesi i kabllove të laptopit, dryni i diskut, dryni, kyçi TSA, kyçi i kamerës, bravat e dollapit, ju lutemvizitë"Produkte".


  • E mëparshme:
  • Tjetër:


  • E mëparshme:
  • Tjetër: